spływ
sr1
zan1
1w
bocki
1
4
2
7
Przejdź do stopki

Dla Turysty

Treść

Drodzy turyści,

witamy w strefie, która została utworzona właśnie dla Was. Zapraszamy do wspólnego odkrywania GMINY CZORSZTYN oraz jej uroczych zakątków. Region, który Państwu oferujemy to miejsce bogate w atrakcje turystyczne, w którym każdy dzień wypoczynku gwarantuje różnorodne przeżycia.

Bogaty wybór szlaków turystycznych, rozbudowane trasy narciarstwa zjazdowego i biegowego, przystanie kajakowe, sporty ekstremalne w postaci lotów paralotnią i nie tylko… Do tego niepowtarzalne wartości przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe.

Aby przybliżyć Państwu informacje na temat naszej Gminy oraz atrakcji turystycznych, jakie się w niej znajdują oddajemy w Państwa ręce strefę turysty. Odnajdą tutaj Państwo informacje o każdym z naszych sołectw, miejscach, które warto w nich zobaczyć, ale także praktyczne wskazówki jak do nas dotrzeć lub, gdzie zatrzymać się na nocleg.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym regionie, kolejnym etapem przygody z Gminą Czorsztyn niechaj będzie podróż do krainy zamków, gór oraz głębin Jeziora Czorsztyńskiego.

Zapraszamy!

Wirtyalny Spacer

 

 

 

 

 

 

Gmina Czorsztyn

 

 

Sołectwo Czorsztyn

 

 

Sołectwo Kluszkowce

 

 

Sołectwo Maniowy

 

 

Sołectwo Huba

 

 

Sołectwo Mizerna

 

 

Sołectwo Sromowce Niżne

 

 

Sołectwo Sromowce Wyżne

 

 

 

Film prezentujący dwudniowe "II Targi Produktu Regionalnego i XXV Konkurs Potraw Regionalnych w gminie Czorsztyn"