spływ
sr1
zan1
1w
bocki
1
4
2
7
Przejdź do stopki

Jeżdzę z głową

Treść

Projekt „Jeżdżę z głową” zakończony

Łącznie 48 uczniów tj. 24 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Maniowach oraz 24 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach wzięło udział w tegorocznej edycji projektu „Jeżdżę z głową" finansowanego w ramach środków Województwa Małopolskiego. Jego uczestnicy pod czujnym okiem instruktorów uczyli się jazdy na nartach.

Podczas zaplanowanych 72 godz. treningowych uczestnicy uczyli się podstaw poruszania się na stokach narciarskich oraz nabywali podstawowej wiedzy nt. zasad zjazdu oraz slalomu. Profesjonalni instruktorzy udzielali dzieciom instruktażu o bezpiecznym korzystaniu z wyciągu narciarskiego, bezpiecznym poruszaniu się na trasach narciarskich, a szczególnie doboru trudności trasy do własnych umiejętności. Program „Jeżdżę z głową” pozwolił uczniom poznać tajniki jazdy na nartach zjazdowych, co w przyszłości pozwoli na poszerzenie oferty uprawianych form aktywności fizycznej.

Całkowity koszt realizacji projektu wyniósł 25 590,00 zł w tym pomoc finansowana z Województwa Małopolskiego stanowiła kwotę 7 000 zł. Pozostała kwota stanowiła wkład własny Gminy Czorsztyn w wysokości 18 590,00 zł z wkład finansowy rodziców stanowił środki w wysokości 4 800 zł.


Jeżdżę z głową - Galeria

Galeria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głowąGaleria Jeżdżę z głową