spływ
jezioro
Czorsztyn
Czorsztyn
zachód
spływ
stare maniowy
gmina czorsztyn
ukraina
Przejdź do stopki

Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Treść

   Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców - pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych.

   Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma pozwala na udzielanie korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy.

   Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w wybranym terminie.

   Zapraszamy wszystkie osoby chcące udzielać korepetycji pro bono do rejestracji korepetytora w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

 

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  aktualnie w przygotowaniu. W międzyczasie w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

 

Źródło: Zespół Tutors.live