spływ
jezioro
Czorsztyn
Czorsztyn
zachód
spływ
stare maniowy
gmina czorsztyn
ukraina
Przejdź do stopki

Konkurs na Ambasadora Bilansu Kariery 2022

Konkurs na Ambasadora Bilansu Kariery 2022

Treść

   Od 1 lipca sołtysi oraz członkowie Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski będą mogli zgłaszać się do konkursu o tytuł "Ambasadora Bilansu Kariery 2022".

   Kandydatami do tytułu mogą być aktualnie na dzień zgłoszenia urzędujący sołtysi lub członkowie Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), z sołectw położonych w województwie małopolskim, którzy aktywnie wspierają rozwój osobisty lub zawodowy mieszkańców w swoich sołectwach.

Aby skutecznie złożyć aplikację, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać drogą elektroniczną na adres: mdu@wup-krakow.pl.

Zgłoszenia trwają do 09.09.2022 r.

   Zadaniem uczestników będzie zamieszczenie w okresie od 10.09.2022 do 31.10.2022, w dowolnie przez siebie wybranych mediach społecznościowych, postu (artykuł) informującego o tym, jak współpraca lokalna w ramach działań w Programie EGM wpłynęła na jego działalność lokalną i podejście do rozwoju osobistego i zawodowego. Post w mediach społecznościowych musi zostać oznaczony hasztagiem #EGM2022.

   Zdobywcy tytułów Ambasadora Bilansu Kariery otrzymają pamiątkowe dyplomy, statuetki, zestawy materiałów promocyjnych oraz prawo do posługiwania się tytułem „Ambasador Bilansu Kariery 2022”.

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy do konkursu

Pobierz Regulamin konkursu o tytuł "Ambasadora Bilansu Kariery 2022"

 

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie