spływ
jezioro
Czorsztyn
Czorsztyn
zachód
spływ
stare maniowy
gmina czorsztyn
ukraina
Przejdź do stopki

4 maja - Międzynarodowy Dzień Strażaka

4 maja - Międzynarodowy Dzień Strażaka

Treść

    Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka, w imieniu władz samorządowych oraz całej społeczności Gminy Czorsztyn, pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią tę zaszczytną służbę.

    Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej, pełnej poświęcenia i ofiarności służby. Serdecznie dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie oraz życzymy, by trud wspólnie podejmowany dla ratowania bliźnich był zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

    Prosimy także przyjąć i przekazać serdeczne życzenia dla Waszych najbliższych, których postawa życiowa niejednokrotnie dodaje Wam siły na co dzień i sprawia, że bez obawy o własny dom i rodzinę możecie się oddać obowiązkom statutowym. Życzymy wszystkim pomyślności w służbie pożarniczej, działalności społecznej na rzecz lokalnego środowiska oraz w życiu osobistym

    Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.
   Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy ,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.