spływ
sr1
zan1
1w
bocki
1
4
2
7
Przejdź do stopki

Zapraszamy na Galę Inauguracyjną Marki Lokalnej Dunajec Przełom się

Zapraszamy na Galę Inauguracyjną Marki Lokalnej Dunajec Przełom się

Treść

Serdecznie zapraszamy Państwa na Galę Inauguracyjną Marki Lokalnej Dunajec Przełom się, która odbędzie się dnia 14 czerwca 2024r. o godz. 18:00 w karczmie „Koliba” w Kluszkowcach.

Na gali będą mieli Państwo  możliwość zapoznania się z marką terytorialną regionu, która powstała jako narzędzie wspomagające mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje społeczne i instytucje z regionu położonego na obszarze Gorców i Pienin.

Jej podstawowym celem jest promocja lokalnych zasobów, walorów środowiska naturalnego, krajobrazów i zasobów historycznych z czterech gmin położonych w bliskim sąsiedztwie rzeki Dunajec: Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna, Szczawnica.

Strategia marki DUNAJEC w swych założeniach ma również na celu rozwój turystyki, popularyzację oraz rozwój produkcji wyrobów regionalnych, integrację i wzmocnienie kapitału społecznego na danym obszarze oraz rozwój przedsiębiorczości.

Program wydarzenia zamieszczony jest na plakacie.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.