spływ
sr1
zan1
1w
bocki
1
4
2
7
Przejdź do stopki

Bezpłatne warsztaty ze spółdzielni energetycznych

Bezpłatne warsztaty ze spółdzielni energetycznych

Treść

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących zakładania i funkcjonowania spółdzielni energetycznych na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Warsztaty, organizowane na zlecenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa przez Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego, odbędą się 27 września br. w formie stacjonarnej w siedzibie Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

W trakcie warsztatów wyjaśnione zostaną podstawy działania spółdzielni energetycznych jako nowych podmiotów na polskim rynku, omówione zostaną dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz modele funkcjonowania i możliwości finansowania. 

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o rejestrację poprzez stronę poniżej do dnia 22 września 2023 r. do godziny 15.30.

Szczegółowe informacje o warsztatach oraz formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie internetowej: https://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/kowr-zaprasza-na-bezplatne-warsztaty-dotyczace-zakladania-i-funkcjonowania-spoldzielni.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi działania wspierające rozwój odnawialnych źródeł energii w rolnictwie, w tym również spółdzielni energetycznych.

Więcej informacji na temat działań KOWR w zakresie wsparcia OZE dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/kowr/dzialania-informacyjno--promocyjne.