spływ
jezioro
Czorsztyn
Czorsztyn
zachód
spływ
stare maniowy
gmina czorsztyn
ukraina
Przejdź do stopki

11. edycja konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

11. edycja konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza

Treść

11. edycja konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

Celem konkursu jest promowanie najciekawszych realizacji architektonicznych, które w sposób twórczy i nowatorski wpisują się w otaczającą nas przestrzeń.

➡️ Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są w terminie do 31 października 2022 r. w formie elektronicznej na adres e-mail: sarp@sarp.krakow.pl.

Nagroda przyznawana jest co dwa lata projektantom lub zespołom projektantów oraz inwestorom najlepszych realizacji architektonicznych na obszarze województwa małopolskiego, w ramach 3 kategorii (obejmujących miejsca pierwsze, drugie i trzecie):

- architektura użyteczności publicznej,

- architektura mieszkaniowa,

- przestrzeń publiczna.

Podmiotami uprawnionymi do składania zgłoszeń konkursowych są architekci, biura i pracownie architektoniczne, stowarzyszenia i izby architektów, inwestorzy, instytucje i organizacje realizujące zadania w sektorze kultury i ochrony krajobrazu kulturowego oraz organy administracji publicznej.

Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin oraz karta zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej: https://www.witkiewicz.malopolskanagroda.pl/