Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Zwycięstwo uczniów z ZPO w Sromowcach Niżnych w halowej piłce nożnej

Uczniowie z Gimnazjum w Sromowcach Niżnych okazali się bezkonkurencyjni w halowej piłce nożnej w obrębie Ośrodka Sportowego Pieniny, wcześniej wygrali eliminacje gminne. Podczas sportowych zmagań, które miały miejsce 13 października, odnieśli trzy zwycięstwa i jedno spotkanie zremisowali. Dało im to prawo reprezentowania ośrodka w zawodach powiatowych. Na uwagę zasługuje również fakt, iż miano najlepszego zawodnika zyskał uczeń Gimnazjum w Sromowcach, Jakub Janczy.

Podobny sukces w piłce halowej odniosły, nieco wcześniej, dziewczęta ze Szkoły Podstawowej. Wygrywając eliminacje gminne, a potem pokonując rywalki w eliminacjach rejonowych zyskały awans i możliwość udziału w zawodach o zasięgu powiatowym.

Do turnieju obydwie drużyny zostały przygotowane przez nauczyciela wychowania fizycznego, Krzysztofa Nosala.

Zwycięstwo uczniów z ZPO w tej konkurencji jest przykładem szczególnego hartu ducha i zaangażowania zawodników oraz opiekuna, a w kontekście braku sali gimnastycznej w Sromowcach Niżnych, wyjątkowo cieszy. Wszystkim zawodnikom i opiekunowi gratulujemy.

G. Ł.

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 18 Sty 20200 °
-0.2 °C19 Sty
-2.4 °C20 Sty
-0.0 °C21 Sty
1.1 °C22 Sty

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia