Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Zaproszenie na zawody wędkarskie ZANDER PASSION 2016

ZANDER PASSION 2016 w Gminie Czorsztyn już
w najbliższy weekend!

W dniach 7-8 października 2016 r. tj. w najbliższy weekend w Gminie Czorsztyn odbędą się zawody wędkarskie, nad którymi patronat honorowy objął Wójt Gminy Czorsztyn.

Poniżej, krótka zapowiedź organizatorów:

Zander Passion to pierwsza z szalonych imprez wędkarskich, która będzie odbywała się na Zalewie Czorsztyńskim. Są to zawody SPININGOWE ze środków pływających, na których zjawi się 60 tka najlepszych wędkarzy z Polski i nie tylko. Nasze tereny przyciągają też takich miłośników, którzy muszą przejechać ponad 1500 km, i to doceniamy. Cieszymy się z faktu,że po szybkim pytaniu władze Gminy Czorsztyn objęły Patronat Honorowy tej imprezy. Zawody wspierają też Media, bez których nie było by o nas głośno. W tym roku patronat medialny objęły Wiadomość Wędkarskie. Zawody wspierają też potęgi światowych przynęt i asortymentu Wędkarskiego takiego jak firmy Berkley, Fish Arrow czy Tsuri. Nie zapominając o sklepach, pracowniach rękodzielników,i lokalnych firmach- RAFMAR, sklep Głowatka, STARTBAIT, wędkarz pro, WileyX Polska,HUBRODS, pensjonat Kazik i nasz zaprzyjaźniony Team Crazy Fishermen. Wędkarskie zmagania potrwają łącznie dwa dni, wiec wszyscy już nie możemy się doczekać najbardziej szalonych wędkarzy;-) relacje będzie można obserwować na żywo na naszej stronie Fb Zander Passion” – zachęca Michał Jandura.

Wszystkich miłośników wędkarstwa zapraszamy!

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 01 Gru 20210 °
3.6 °C02 Gru
-1.9 °C03 Gru
-2.8 °C04 Gru
-1.0 °C05 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia