Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Zaproszenie do udziału w wojewódzkim konkursie wiedzy pn. „Moja mała Ojczyzna”

             Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż przyjmowane są już zgłoszenia uczestników do wojewódzkiego konkursu wiedzy pn. „Moja mała Ojczyzna” – IV edycja. Dzięki wspaniałej idei w pełni wpisującej się w proces edukacyjny dzieci i młodzieży, konkurs został objęty honorowym patronatem przez Panią Barbarę Nowak – Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie oraz Panią Urszulę Nowogórską – Przewodniczącą Sejmiku Województwa Małopolskiego. Udział w konkursie jest dla uczniów niezwykłą okazją poznania Małej Ojczyzny, jaką jest otaczająca przyroda, kultura, tradycja. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”. Projekt jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2017 roku pn. „MECENAT MAŁOPOLSKI”.

 Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas IV-VI oraz uczniowie szkół gimnazjalnych z klas I – III z terenu powiatu limanowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego oraz gorlickiego. Zakres wiedzy, który obejmuje zagadnienia związane z konkursem zawierają specjalnie opracowane przez Organizatora konkursu publikacje.

 Plakat konkursowy, Regulamin, Formularz Zgłoszeniowy do konkursu przesyłamy Państwu w załączeniu do niniejszej wiadomości.  Wypełniony Formularz należy przesłać na adres e-mail rdr@poczta.onet.pldo dnia14.05.2017r. Organizator dla uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w II Etapie konkursu przewidział wartościowe nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej konkursu: www.rdr.ilimanowa.pl/konkurs oraz wRegulaminie Konkursu.

 

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, naprawdę warto!!!  :)

 

Z wyrazami szacunku

 W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 720 862 221

e-mail: rdr@poczta.onet.pl

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 09 Sie 202027 °
22.8 °C10 Sie
22.9 °C11 Sie
21.2 °C12 Sie
22.1 °C13 Sie

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia