Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Zajęcia z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej dla klas 0-3 szkoły podstawowej : „GIMNASTYKA każdy fika”

            W ramach zadania ”Sport dla wszystkich” realizowane są zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej dla uczniów młodszych klas. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego posiadających kwalifikacje do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej. Efektami edukacyjno – wychowawczymi są ; podniesienie sprawności fizycznej, nakierowanie rodziców i dzieci na promocję zdrowia, oraz przeciwdziałanie wadom postawy od najmłodszych lat.

            Program realizowany jest w naszej szkole już drugi rok i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów klas 0-III. Jest to świetna inicjatywa dzięki, której od najmłodszych lat wdranża się dbałość o aktywność fizyczną, właściwy strój na zajęciach sportowych oraz propaguje się zdrowy styl życia.

                                                                                                               Adrianna Berszakiewicz


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Paź 201913 °
10.5 °C18 Paź
11.0 °C19 Paź
12.1 °C20 Paź
12.6 °C21 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia