Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Z wizytą w Rogoźnie. Samorządy wspólnie świętowały 20-lecie podpisania umowy partnerskiej.

W miniony poniedziałek w rogozińskim RCK-u odbył się między innymi uroczysty Jubileusz  20- lecia podpisania umowy partnerskiej między Gminą Rogoźno a Gminą Czorsztyn. W uroczystościach uczestniczyła delegacja z Gminy Czorsztyn w składzie: Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn, Agata Jasińska Sekretarz Gminy Czorsztyn oraz radni Gminy Czorsztyn Renata Chryc, Andrzej Sproch oraz Bogumił Zachara.
Podczas uroczystości wspominano wieloletnią kooperację oraz przyjacielską relację, która zainicjowana została przez mieszkańca sołectwa Sromowce Wyżne Pana Andrzeja Pierwołę, który wyjechał i zamieszkał na terenie tej miejsko-wejskiej gminy. Po wstępnych rozmowach relacje zostały przypieczętowane stosowną deklaracją dalszej współpracy partnerskiej, co miało miejsce  1 października 1999 r. Od tamtej pory wzajemne kontakty trwają, rozwijają się i stają się coraz serdeczniejsze.
Podczas uroczystości obchodów włodarze partnerskich Gmin wyrazili radość z dotychczasowej realizacji wspólnych celów a także nawiązanych relacji, której efektem są kontakty lokalnych organizacji oraz wymiana doświadczeń.
Na ręce Tadeusza Wacha Wójta Gminy Czorsztyn oraz Stanisława Chmiela Przewodniczącego Rady Gminy Czorsztyn Burmistrz Rogoźna wręczył honorowe wyróżnienia za dotychczasową działalność na rzecz rozwoju kultury w Gminie Rogoźno. W imieniu nieobecnego Stanisława Chmiela odznaczenie odebrał Andrzej Sproch – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czorsztyn.

 

                                                                                                                                                                                                                                      Opr. Aneta Markus

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 22 Lis 20195 °
3.5 °C23 Lis
4.5 °C24 Lis
3.0 °C25 Lis
5.4 °C26 Lis

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia