Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Wskaż zagrożenie na interaktywnej mapie zagrożeń

Chcesz by w Twojej okolicy było bezpiecznie? Podziel się swoimi zagrożeniami
i reaguj na zagrożenia!

Zgodnie z informacją przekazaną przez Komendę Wojewódzką w Krakowie ruszył policyjny program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w Małopolsce. Program ten stanowi platformę wymiany informacji pomiędzy Policją a społeczeństwem, a oddana do użytku społeczności aplikacja ma umożliwić przekazywanie informacji o zagrożeniach w najbliższej okolicy.

Na interaktywnej mapie zagrożeń internauci wskazywać mogą punkty czy miejsca niebezpieczne w danym rejonie, co daje Policji możliwość precyzyjnego i skutecznego zwalczania przestępczości a także zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród społeczeństwa poprzez  wywieranie wpływu na jego kształtowanie.

Każdy sygnał od obywatela, jest sprawdzany   przez   policjantów i internauta bardzo szybko jest powiadamiany o sposobie rozwiązania  problemu. Jeśli informacje się potwierdzą, zostaną wprowadzone  na mapy. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach wskazanych przez mieszkańców regionu.

Jeśli uważasz, że w naszej gminie istnieją miejsca zagrożone przestępczością lub stanowią miejsca potencjonalnego zagrożenia zgłoś je. Aby to zrobić wyszukaj  na „mapie” konkretne miejsce uważane za zagrożone, następnie z listy kategorii zgłoszeń wybierz ikonę obrazującą  konkretną kategorię zdarzeń i nanieś na dane  miejsce na mapie.

Twoje zgłoszenie będzie zweryfikowane i potwierdzone. Razem dbajmy o poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

Aplikacja dostępna jest pod adresem:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 02 Gru 20214 °
-2.0 °C03 Gru
-2.7 °C04 Gru
0.3 °C05 Gru
0.2 °C06 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia