Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Wskaż zagrożenie na interaktywnej mapie zagrożeń

Chcesz by w Twojej okolicy było bezpiecznie? Podziel się swoimi zagrożeniami
i reaguj na zagrożenia!

Zgodnie z informacją przekazaną przez Komendę Wojewódzką w Krakowie ruszył policyjny program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w Małopolsce. Program ten stanowi platformę wymiany informacji pomiędzy Policją a społeczeństwem, a oddana do użytku społeczności aplikacja ma umożliwić przekazywanie informacji o zagrożeniach w najbliższej okolicy.

Na interaktywnej mapie zagrożeń internauci wskazywać mogą punkty czy miejsca niebezpieczne w danym rejonie, co daje Policji możliwość precyzyjnego i skutecznego zwalczania przestępczości a także zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród społeczeństwa poprzez  wywieranie wpływu na jego kształtowanie.

Każdy sygnał od obywatela, jest sprawdzany   przez   policjantów i internauta bardzo szybko jest powiadamiany o sposobie rozwiązania  problemu. Jeśli informacje się potwierdzą, zostaną wprowadzone  na mapy. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach wskazanych przez mieszkańców regionu.

Jeśli uważasz, że w naszej gminie istnieją miejsca zagrożone przestępczością lub stanowią miejsca potencjonalnego zagrożenia zgłoś je. Aby to zrobić wyszukaj  na „mapie” konkretne miejsce uważane za zagrożone, następnie z listy kategorii zgłoszeń wybierz ikonę obrazującą  konkretną kategorię zdarzeń i nanieś na dane  miejsce na mapie.

Twoje zgłoszenie będzie zweryfikowane i potwierdzone. Razem dbajmy o poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

Aplikacja dostępna jest pod adresem:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 28 Sty 2020-2 °
-2.3 °C29 Sty
-2.3 °C30 Sty
-1.3 °C31 Sty
3.7 °C01 Lut

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia