Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Wójt Gminy Czorsztyn oraz Podhalańska Akademia Sztuk Walki Jiu-Jitsu EdArt serdecznie zapraszają na Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu oraz zawody o Puchar Wójta Gminy Czorsztyn

Już w najbliższą sobotę, o godz. 10.00 w Gminnej hali sportowo-widowiskowej w Maniowach odbędą się kolejne mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu. W zawodach udział weźmie 208 zawodników i zawodniczek z całej Polski! 

Pojedynki będą toczyli zarówno seniorzy, jak i juniorzy ( najmłodszy zawodnik ma 4 lata!), którzy będą startować na trzech matach równocześnie z podziałem na grupy wagowe.

W zawodach udział wezmą również zawodnicy z Maniów reprezentujący sekcję EdArt prowadzoną przez Sensei Artura Szpałek i Sempai Edytę Trybułę.

Podczas konkursu przewidziano także dodatkowe atrakcje dla publiczności w postaci:

* wystawy broni historycznej

* bezpłatnego bufet

* nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

* konkursów dla zawodników i publiczności

 

Wstęp wolny, zapraszamy na trybuny hali!

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Paź 20198 °
9.8 °C18 Paź
10.0 °C19 Paź
10.8 °C20 Paź
11.1 °C21 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia