Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Weź udział w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego i wspieraj rozwój społeczny Małopolski.

Do końca grudnia 2019 r. potrwają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego „Małopolska 2030”  , której celem jest wzmacnianie więzi społecznych oraz budowanie poczucia dumy Małopolan z tego, co już udało się osiągnąć.

Zarząd Województwa Małopolskiego zachęca do dyskusji nad przyszłością regionu poprzez możliwość wniesienia uwag do wspomnianego projektu, co pozwoli na wypracowanie dokumentu trafnie definiującego cele oraz działania umożliwiające dalszy rozwój Małopolski.

Projekt Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” jest już dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego, gdzie uruchomiony został specjalny formularz do zgłaszania uwag. Uwagi do dokumentu należy zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej, za pośrednictwem formularza, w terminie do 31 grudnia 2019 r.

Równolegle ze zbieraniem uwag do projektu Strategii rusza nabór do Banku Projektów Ponadlokalnych, w ramach którego zgłaszać można pomysły na partnerskie i ponadlokalne projekty, które swoim zasięgiem wykraczają poza granicę jednej gminy i będą angażować wielu partnerów. Bank Projektów Ponadlokalnych służy rozpoznaniu potrzeb rozwojowych w regionie i w oparciu o nie sformułowaniu skutecznej interwencji publicznej, która zostanie ujęta w Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”.

Poniżej podajemy linki do wspomnianych dokumentów oraz formularza elektronicznego:

Tutaj zapoznasz się z projektem Strategii:

https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1659237,uchwala-nr-161219-zarzadu-wojewodztwa-malopolskiego-z-dnia-29-sierpnia-2019-r-w-sprawie-przyjecia-pr.html%20

Aby wnieść uwagi kliknij tutaj:

https://bankprojektow.malopolskie.pl/index.php/8-formularz-konsultacje

Aby zgłosić pomysł na ponadlokalna inicjatywę kliknij tutaj:

https://bankprojektow.malopolskie.pl/index.php/7-formularz2

 Opr. Aneta Markus

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 03 Gru 2021-6 °
-3.1 °C04 Gru
-1.0 °C05 Gru
-4.5 °C06 Gru
-5.7 °C07 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia