Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Warsztaty "Sztuki Ludowej Górali Karpat"

Warsztaty "Sztuki Ludowej Górali Karpat"

Tematem zajęć było wytwarzanie sprzętów, ozdób oraz rzeźb o tematyce pasterskiej. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie wykonywały tzn. laski pasterskie oraz orzełki pienińskie (sromowskie)

Zajęcia organizowane przez Centrum Kultury Gminy Czorsztyn w ramach projektu realizowanego przez Zarzad Główny Zwiazku Podhalan w Polsce. Projekt "Szlak Kultury Wołoskiej" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu rozwoju Regionalnego.  

Artystami - rzemieśnikami byli Pan Tadeusz Piatek z Sromowiec Niżnych oraz Pan Robert Majerczak z Krościenka.

Dziękujemy grupie młodzieży z Sromowiec Wyżnych i Niżnych oraz przybyłym opiekunom Pani Jadwidze Kobylarczyk oraz Pani Helenie Niemiec.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 20 Sty 20200 °
-0.8 °C21 Sty
0.5 °C22 Sty
-2.7 °C23 Sty
-2.7 °C24 Sty

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia