Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Warsztaty Cheer

WARSZTATY CHEER…09.06.2017

Szkolenie na maxa w GMINNYM PUBLICZNYM GIMNAZJUM W MANIOWACH

 

            Już po raz II w murach Gminnego Publicznego Gimnazjum w Maniowach odbyło się szkolenie połączone z warsztatami Cheer. Pierwsze szkolenie odbyło się w 2014roku gdzie szkolił nas Pan Mirosław Haczek. Natomiast tym razem na zaproszenie pani Adrianny Berszakiewicz odpowiedziała  pani Małgorzata Wrońska -  pomysłodawca i założyciel Cheer Project.  Główny choreograf i szkoleniowiec. Od 2003 roku ściśle związana z cheerleadingiem. Prowadzona przez nią ówcześnie grupa Trinity Cheerleaders zdobyła tytuł Mistrza Polski 2013 All Girls Stunt Senior. Po rozwiązaniu współpracy z zespołem, założyła własną grupę NEXT CHEER Generation, która już po 4 miesiącach treningów zdobyła tytuł Mistrza Polski Cheerleaders 2014 w kategorii Mix Stunt Senior i występuje podczas największych sportowych imprez w Polsce.

            W ramach 6 godzinnych warsztatów poznawałyśmy tajniki tworzenia układów cheer, podnoszenia, podrzutów i różnych kombinacji sportowych. Poznałyśmy także technikę  wykonywania piruetów, obrotów oraz to jak panować nad swoim ciałem podczas wykonywanych ćwiczeń. Piramidy podnoszenia, piruety, podrzuty wyglądały na bardzo proste natomiast realna praca, którą należało wykonać nie była lekka. W warsztatach udział wzięło 40 uczennic naszego gimnazjum. Zajęcia były bardzo wymagające, pełne różnorodności i wiedzy dzięki której będziemy mogły realizować trudniejsze i łatwiejsze projekty Cheer.

Mamy nadzieję że Pani Małgorzata Wrońska odwiedzi nas jeszcze nie raz……

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Adrianna Berszakiewicz


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 15 Paź 201924 °
18.9 °C16 Paź
18.2 °C17 Paź
18.5 °C18 Paź
18.3 °C19 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia