Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Uwaga, i do Ciebie może zadzwonić ankieter. Urząd Statystyczny w Krakowie przeprowadzi szereg ankiet w związku z planowanym Powszechnym Spisem Rolnym

Urząd Statystyczny w Krakowie informuje, że w 2020 r. będzie prowadził liczne badania ankietowe na terenie całego Województwa Małopolskiego. Podstawę prawną realizacji badań stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 649,z późn. zm.) oraz coroczne Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok. Realizacja badań będzie przebiegać z użyciem metody wywiadu bezpośredniego lub wywiadu telefonicznego w gospodarstwach domowych, gospodarstwach rolnych, punktach usługowych, targowiskach oraz na przejściach granicznych.

Ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym (Dz. U. poz. 1728), na terenie całej Polski w okresie od 1 września do 30 listopada br. zostanie przeprowadzony Powszechny Spis Rolny. Obejmie gospodarstwa rolne: osób fizycznych (gospodarstwa indywidualne), osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Dla ułatwienia będzie istniała możliwość wzięcia udziału w spisie na stronie Głównego Urzędu Statystycznego.

Pozyskane dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej Województwa Małopolskiego. Stanowią one podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniach.

                                                                                                                                              Op. R.G.

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 29 Lis 20214 °
-2.8 °C30 Lis
0.6 °C01 Gru
1.0 °C02 Gru
0.7 °C03 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia