Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Uroczystość poświęcenia samochodu ratowniczo-gaśniczego w Sromowcach Niżnych

W dniu 17 września 2017 r. w Sromowcach Niżnych odbyło się uroczyste poświęcenie samochodu ratowniczo-gaśniczego SCANIA zakupionego dla jednostki OSP w Sromowcach Niżnych. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny.
Po zakończeniu mszy zaproszeni goście, strażacy oraz poczty sztandarowe przemaszerowali na plac obok remizy.
Podczas uroczystości poświęcono samochód  oraz wręczono podziękowania fundatorom i odznaczenia strażakom OSP w Sromowcach Niżnych.
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy marki SCANIA zakupiono dzięki fundatorom:
Urząd Gminy Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich, Mariola i Adolf Plewa, Marta i Robert Miś oraz Druhowie OSP Sromowce Niżne.
To już piąty samochód zakupiony dla jednostek straży pożarnej w naszej Gminie. Cieszymy się z nowego samochodu, bo dzięki dobremu sprzętowi oraz gotowości strażaków do niesienia pomocy możemy czuć się bezpiecznie.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 18 Paź 201920 °
14.9 °C19 Paź
15.5 °C20 Paź
15.7 °C21 Paź
12.5 °C22 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia