Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

UMOWA NA REALIZACJĘ LSR PODPISANA!

W dniu 5 maja 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Aneta Markus Prezes oraz Krystyna Kubik Wiceprezes podpisały w imieniu stowarzyszenia LGD Gorce - Pieniny umowę z Województwem Małopolskim reprezentowanym przez Zastępcę Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich Panem Grzegorzem Brach. Umowa, na którą składa się m.in. realizacja Lokalnej Strategii Działania, wdrażanie projektów współpracy a także funkcjonowanie LGD opiewa łącznie na kwotę 6 032 500 zł. Z tych środków realizowane będą działania zapisane w Lokalnej Strategii Rozwoju, które zostały wypracowane w drodze konsultacji społecznych w tym spotkań z mieszkańcami oraz badań ankietowych.

Głównym celem działania Lokalnej Grupy Działania Gorce-Pieniny jest aktywizacja mieszkańców oraz zachęcenie do podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych oraz pomoc w zdobyciu środków finansowych na realizację planowanych zadań.

Pierwsze nabory dla mieszkanców LGD ruszą już w II połowie 2016 r.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie: www.leadergorce-pieniny.pl


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 18 Sty 20200 °
-0.2 °C19 Sty
-2.4 °C20 Sty
-0.0 °C21 Sty
1.1 °C22 Sty

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia