Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Uczniowie ze Sromowiec Niżnych najlepsi w powiecie

W dniu 23.11.2016 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyła się kolejna edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

W turnieju wzięło udział 25 drużyn, w tym 2 drużyny reprezentujące naszą szkołę.
W naszej miejscowości rosną prawdziwe piłkarskie diamenty! Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych wygrali powiatowe rozgrywki „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 chłopców.

Teraz przed drużyną złożoną z uczniów klasy 2, 3 i 4 Szkoły Podstawowej przyjdzie walczyć w etapie wojewódzkim w Krakowie o spełnienie piłkarskich marzeń, czyli rozgrywek na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie odbędzie się krajowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Walka o wyjazd do Warszawy rozegra się na wiosnę 2017r.

Skład zwycięskiej drużyny: Eryk Głąb, Rafał Borzęcki, Antoni Magiera, Kacper Starowicz, Jakub Starowicz, Maciej Pierwoła, Jakub Broźny, Tomasz Cichoń, Tomasz Plewa. Opiekunowie: Krzysztof Nosal, Adam Grywalski

Bardzo dobrze zaprezentowały się również nasze dziewczyny U-12 z kl IV – V zajmując III miejsce w powiecie nowotarskim, niestety tylko pierwsze miejsce dawało awans do rozgrywek wojewódzkich.

K.N.

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 11 Gru 2019-2 °
-0.9 °C12 Gru
1.8 °C13 Gru
-0.2 °C14 Gru
2.4 °C15 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia