Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych podbijają wirtualną scenę Teatru Groteska

„Na fali….” to skarpetkowa parodia klasyka, jakim jest historia Titanica. Romantyczna opowieść z Trzema Koronami w tle, której finałem jest główna nagroda w ogólnopolskim WIELKIM SKARPETKOWYM KONKURSIE „Skarpetki w akcji".

Zaistnieliśmy na wielkiej wirtualnej scenie Teatru Groteska, a nawet więcej wygraliśmy! Patrycja Borzęcka, Aleksandra Migdał i Gabriela Regiec pokonały 176 zakwalifikowanych filmów, wykorzystując elementy regionalne do parodii klasyka filmowego” - informuje Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych.

 Uczniowie zdecydowanie wyczuli odpowiednią „falę”, a Jurorzy konkursu dali się jej ponieść. Sami zobaczcie ! YOU TUBE - Na Fali

 Zarówno uczniom, jak również Pani Annie Stokłosie-Chmiel , która nadzorowała to skarpetkowe przedsięwzięcie gratulujemy kreatywności, poczucia humoru i chęci.

 Opr. A.M.

kukły przedstawiające górali pienińskich na tratwie

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 29 Lis 20214 °
-2.8 °C30 Lis
0.6 °C01 Gru
1.0 °C02 Gru
0.7 °C03 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia