Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Triumfujące Maniowy w piłce halowej dziewcząt

 

Triumfujące Maniowy

12.10.2016 w sali widokowej w Maniowach odbyły się zawody ośrodka Pieniny w piłce halowej dziewcząt .W rywalizacji udział wzięły 4 drużyny z Krościenka, Tylmanowej, Łapsz Wyżnych oraz Maniów. Zespoły grały systemem każdy z  każdym.

Uczennice naszego gimnazjum w składzie : Patrycja Gorlicka, Justyna Jandura, Natalia Jandura, Paulina Jandura, Małgorzata Kubicz, Paulina Natońska, Monika Pierwoła, Sandra Sieczka, Izabela Ślęzak, Dorota Tętnowska i Zuzanna Zachwieja –  zostały mistrzyniami Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej.

Wygrały dwa spotkania z Tylmanową 2:1 i Łapszami Niżnymi 3:2 oraz zremisowały Krościenkiem 3:3. Drugie miejsce w turnieju przypadło futbolistkom z Tylmanowej.

Reprezentacja z Maniów oraz Tylmanowej wezmą udział w zawodach powiatowych które odbędą się 27.10.2016 w Maniowach.

Poziom  turnieju był wysoki, świetna gra dziewcząt, dobre rozegrania oraz walka do ostatniej sekundy potwierdzają zdobyty tytuł.

Kontynuacją były zawody powiatowe, które odbyły się 25.10.2016 również w sali widowiskowej w Maniowach. W zawodach udział wzięło 6 drużyn z Tylmanowej, Zaskala, Rabki, Maniów, Szaflar, i Nowego Targu. Drużyny zostały podzielone na grupy, w których to rozegrane zostały spotkania systemem każdy z każdym wyłaniając półfinalistów i finalistów. Dziewczęta z Maniów wygrały spotkanie z drużyną z Szaflar 1;0 , przegrały jedno spotkanie z Tylmanową 0;3 oraz zremisowały spotkanie z drużyną z Nowego Targu 2;2. Po dogrywce drużyna z Maniów już w 2minucie strzeliła „Złotą Bramkę” i tym samym wywalczyła zasłużone 3 miejsce w zawodach.

Gratuluję wszystkim drużynom gry, sportowego zachowania i walki.

Opiekun: Adrianna Berszakiewicz

 

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Paź 20198 °
9.8 °C18 Paź
10.0 °C19 Paź
10.8 °C20 Paź
11.1 °C21 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia