Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Świąteczna sesja Rady Gminy Czorsztyn 2017

Świąteczna sesja Rady Gminy Czorsztyn odbyła się 28 grudnia 2017 r. w budynku Urzędu Gminy Czorsztyn. Uroczystości pozwoliły na podsumowanie minionego roku 2017 oraz przedstawienie planów i wizji na nadchodzący Nowy Rok.

W sesji uczestniczyli włodarze Gminy Czorsztyn Wójt Gminy – Tadeusz Wach, Zastępca Wójta – Rafał Jandura, Sekretarz Gminy – Jadwiga Fudala oraz Skarbnik Gminy – Małgorzata Grywalska. Obradom przewodniczył Przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn – Stanisław Chmiel. W uroczystości wzięli również udział Radni Rady Gminy Czorsztyn, sołtysi oraz Joanna Bator –Dyrektor Gminnej Publicznej Biblioteki w Kluszkowcach.

W świąteczny nastrój uczestników uroczystości wprowadzili kolędnicy zespołu „Mali Maniowianie”, którzy wraz z kapelą przybliżyli historię Narodzenia Jezusa oraz złożyli życzenia wszelkiej pomyślności na Nowy Rok.

Następnie Przewodniczący Rady poprowadził obrady zgodnie z przyjętym porządkiem obrad.

Po podjęciu uchwał Zastępca Wójta Rafał Jandura przedstawił prezentację podsumowującą inwestycje w 2017 roku oraz nakreślił plany na przyszłość.

Na zakończenie Wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach podziękował uczestnikom XXVIII sesji za przybycie oraz całoroczną pracę, życząc wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Podziękowania i życzenia noworoczne złożył także Przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn  Stanisław Chmiel.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Paź 20199 °
9.9 °C18 Paź
8.8 °C19 Paź
9.6 °C20 Paź
10.3 °C21 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia