Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

SUKCES piłkarek ręcznych - awans do zawodów powiatowych

 

SUKCES dziewcząt - awans DO POWIATU

piłka ręczna dziewcząt

W dniu 29.03.2019 odbyły się Gminne Zawody w ramach których, wyłoniona została drużyna która reprezentować będzie naszą szkoła na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięły wszystkie szkoły z naszej gminy tj,. Sromowce Wyżne, Sromowce Niżne, Kluszkowce, oraz Maniowy. Graliśmy systemem każdy z każdym .Czas gry to 2 x 8min.  Zawody gminne wygrała reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Maniowach  i to ona reprezentować będzie gminne na  Zawodach Ośrodka Pieniny. Drużyna z Maniów zachowała komplet zwycięstw zdobywając w sumie 25 bramek a tracąc tylko 4.  Kolejnym etapem naszych zmagań sportowych były zawody na szczeblu Ośrodka Pieniny które to odbyły się 2.04.2019  w hali sportowej w Maniowach.

WYNIKI:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Krościenko n. D Szkoła Podstawowa Maniowy 3 : 2 / 2 : 1 /

2. Szkoła Podstawowa Łapsze N. – Szkoła Podstawowa Tylmanowa 6 : 4 / 4 : 3 /

3. Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Tylmanowa 8 : 3 /3 : 1 /

4. Szkoła Podstawowa Łapsze N. - Szkoła Podstawowa Maniowy 5 : 3 /2: 2 /

5. Szkoła Podstawowa Tylmanowa -Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D 5 : 1 /1 :1 /

6. Szkoła Podstawowa Łapsze N. – Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D 2 : 0 /1 :0 /

Przy równej ilości punktów , o miejscu 2 – 4 , zadecydowała „ mała tabela „

 

Jednocześnie uzyskałyśmy awans do zawodów powiatowych, które odbyły się w Jablonce 5.04.2019.

Skład drużyny: Babiak Gabriela, Jandura Roksana, Jandura Justyna, Kozielec Kinga, Kubicz Małgorzata, Natońska Roksana, Lichaj Marcelina, Tętnowska Dorota, Wójcikiewicz Anita, Zachwieja Zuzanna, Węglarz Karolina, Wolska Julia, Zązel Klaudia.

 

Adrianna Berszakiewicz


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 19 Lis 20195 °
4.7 °C20 Lis
6.5 °C21 Lis
6.8 °C22 Lis
4.8 °C23 Lis

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia