Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Stulecie urodzin mieszkanki Maniów. Pani Ania Jagieło skończyła 100 lat!

 Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem dla mieszkanki Maniów - Pani Anny Jagieło oraz jej bliskich. To właśnie dzisiaj Jubilatka obchodzi rocznicę swoich setnych urodzin!  Pani Anna pogodnie zerka w obiektyw;  z pewnością może być dumna, myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat w zdrowiu przekazał Pani Annie  Wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach oraz Przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn Stanisław Chmiel. Dostojna Jubilatka otrzymała list gratulacyjny oraz upominek w postaci ciepłego koca na zimowe wieczory, a także chusty góralskiej, którą stuletnia mieszkanka owinęła wokół ramion . List gratulacyjny oraz najlepsze życzenia przesłali również Premier Mateusz Morawicki oraz Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.

Należy Pani do pokolenia głęboko doświadczonego najnowszą historią Polski. Była Pani świadkiem wielu trudnych, ale i doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia Polaków, ich patriotyzm i miłość do Ojczyzny. (…)

W tym szczególnym dniu – w imieniu własnym oraz członków Rady Ministrów – składam Pani serdeczne podziękowania za wszelkie trudy i owoce minionych lat. Dziękuję za swoistą lekcję życiowej wytrwałości, którą przekazuje Pani innym” – czytamy w nadesłanym liście od Premiera Mateusza Morawieckiego.

Dołączając do gratulacji życzymy dostojnej Jubilatce dużo zdrowia oraz pogody ducha na kolejne dni spędzane w rodzinnym gronie.

Opr. Aneta Markus

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 01 Gru 20210 °
2.1 °C02 Gru
-1.6 °C03 Gru
-7.5 °C04 Gru
-4.9 °C05 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia