Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Środki na zachowanie tożsamości regionalnej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” w styczniu 2018 roku ogłosi kolejny nabór wniosków, tym razem na realizację przedsięwzięcia 1.2.4 Zachowanie tożsamości regionalnejna operacje z zakresu zachowania dziedzictwa lokalnegow ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

O środki finansowe mogą ubiegać się osoby prawne z wyłączeniem prowadzących działalność gospodarczą, których siedziba lub oddział znajduje się na obszarze gminy Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Ochotnica Dolna lub Szczawnica. Poziom dofinasowania dla Jednostek Sektora Finansów Publicznych wynosi do 63,63% kosztów kwalifikowanych, natomiast dla pozostałych podmiotów do 95%. Pomoc udzielana jestw formie refundacji, a maksymalna kwota wsparcia na jedną operacjęnie może być wyższa niż 50 000zł. Środki uruchomione w naborze przeznaczone na realizację całego przedsięwzięcia wynoszą 300 tys. zł. Dodatkowym warunkiem udzielenia wsparcia jest realizacja dwóch zadań w ramach danego projektu.

Ogłoszenie o naborze zostanie podane do publicznej wiadomości nie później niż 14 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru poprzez zamieszczenie na stronie internetowej LGD – www.leadergorce-pieniny.pl  oraz na tablicy ogłoszeń LGD.

Dodatkowych informacji o warunkach wsparcia można uzyskać w biurze  Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” w Krościenku nad Dunajcem, ul. Rynek 32 lub pod numerem telefonu  789 304 706.

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”

 

 

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 05 Gru 2019-3 °
-3.0 °C06 Gru
2.1 °C07 Gru
1.6 °C08 Gru
-0.6 °C09 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia