Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Smak Tradycji ...Gmina Czorsztyn od kuchni

W dniu dzisiejszym dotarła do nas prosto z drukarni książka kulinarna „Smak Tradycji. Gmina Czorsztyn od kuchni” . Jest nie tylko pysznie, ale i pięknie!

„Smaki Tradycji – Gmina Czorsztyn od kuchni” to pozycja kulinarna, wydana w twardej oprawie, w której przepisy kulinarne przeplatają się z pięknymi fotografiami, od których na sam widok ślina napływa do ust.

Książka podzielona jest na rozdziały odpowiadające sołectwom Gminy Czorsztyn, a każdy z nich zawiera przepisy na najsmaczniejsze smakołyki regionu, którymi dzielą się Koła Gospodyń Wiejskich. Prócz tych najstarszych lokalnych przepisów, w wydaniu odnajdziecie także  dział poświęcony nalewkom zdrowotnym, serom góralskim, czy wyrobom wędzarniczym.

Wydanie książki było możliwe, dzięki instytucjom wspierającym, którym Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn składa serdeczne podziękowania.

Zainteresowanych nabyciem tej kulinarnej pozycji zapraszamy do kontaktu z Centrum Kultury Gminy Czorsztyn pod nr tel. : 18 275 0982 bądź adresem mailowym: ckgczorsztyn@onet.pl

Celem wydania książki jest promocja lokalnej kuchni regionalnej oraz wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Czorsztyn.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Opr. A.M.

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 01 Gru 20211 °
0.4 °C02 Gru
0.4 °C03 Gru
-7.5 °C04 Gru
-5.1 °C05 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia