Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Ruszył konkurs "Turystyczne Skarby Małopolski" Oddaj swój głos i promuj niezwykłe miejsce, jakim jest Gmina Czorsztyn!

Szanowni Państwo,

 1 września ruszył konkurs pn.  „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”. Do wygrania kampania promocyjna oraz 50 000 zł.

Jest to konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego  organizowany  przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.  Wśród uczestników konkursu nie mogło zabraknąć również Gminy Czorsztyn, które niewątpliwie jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w naszym województwie. Pętla rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego została okrzyknięta przez rowerzystów najładniejszą pętlą w Polsce! Zagłosujmy i pokażmy, że zasługuje również na tytuł unikatowej atrakcji turystycznej!

 Gmina Czorsztyn startuje w 2 kategoriach:

 • Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna- GMINA CZORSZTYN
 • Unikatowa atrakcja turystyczna- ŚCIEŻKA ROWEROWA WOKÓŁ JEZIORA CZORSZTYŃSKIEGO

Wszystko co należy zrobić, to wejść na stronęhttp://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-2/glosowanie , odnaleźć Gminę Czorsztyn oraz ścieżkę rowerową, ODHACZYĆ JĄ,  a po oddaniu głosu kliknąć w link, który przyjdzie na wskazany przez Państwa mail.

Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku,w którym konkurs został rozstrzygnięty.

 Wspólnie możemy wygrać konkurs! Zmobilizujmy siły i wspólnie zawalczmy, by promować region, w którym żyjemy!

Opr. Aneta Markus

     

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 01 Gru 20210 °
3.6 °C02 Gru
-1.9 °C03 Gru
-2.8 °C04 Gru
-1.0 °C05 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia