Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

Rozpoczęcie realizacji projektu pn. Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego.

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego. W dniu 22 kwietnia 2016r.rozpoczęliśmy się realizację projektu pn:”Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego”. W tym dniu zgodnie z harmonogramem projektu odbyło się pierwsze spotkanie z partnerami realizującymi projekt. W imieniu Zarządu LGD „Gorce-Pieniny” zebranych powitała Pani Aneta Markus. Pani Ewa Zachwieja oraz Pani Maria Złotek (solistki w operze) przedstawiły zakres projektu i „zamówiły” słoneczną pogodę na ten dzień. Planowany termin tego niezwykłego wydarzenia to niedziela-24 lipiec 2016r. Na spotkaniu zostały również omówione prace przygotowawcze do realizacji wszystkich etapów zadania. Już dziś wiadomo, że organizacja tego typu wydarzenia będzie wyzwaniem zarówno dla stowarzyszenia jak i dla wykonawców.

Partnerami projektu są Pieniński Park Narodowy w Krościenku Miejski, Ośrodek Kultury w Szczawnicy, Galeria Krzywa Jabłonka w Szczawnicy, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A, oraz gmina Czorsztyn, Krościenko, Ochotnica oraz miasto i gmina Szczawnica. Wsparcie finansowe na pokrycie wkładu własnego zadeklarowała na razie gmina Czorsztyn, gmina Krościenko oraz Prezes Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A-za co bardzo dziękujemy.

O przebiegu i rozwoju projektu będziemy oczywiście informować na bieżąco.

Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Kultura dostępna”

Koordynator projektu
Krystyna Kubik-Zarząd LGD „Gorce-Pieniny”


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 14 Lip 20206 °
9.2 °C15 Lip
12.0 °C16 Lip
9.8 °C17 Lip
8.3 °C18 Lip

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia