Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

RODZINNIE I ROWEROWO W NOWYM TARGU

Co może być lepszego od spędzenia wolnego czasu z najbliższymi? Wspólne spędzenie go w aktywny sposób. Umożliwi to Rodzinny Rajd Rowerowy, który już 19 maja odbędzie się w Nowym Targu. Na wszystkich czekają darmowe atrakcje.

Start rekreacyjnej przejażdżki rozpocznie się punktualnie o 13.00 z Rynku w Nowym Targu. W swoim tempie będzie można przejechać malowniczą trasę, by zameldować się w Parku im. Adama Mickiewicza. To tam będzie zlokalizowana meta, a także miasteczko rowerowe, gdzie każdy ze startujących otrzyma pamiątkowy medal i ciepły posiłek regeneracyjny. Odbędą się tam również gry i zabawy dla najmłodszych.

Aby wystartować w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, należy zameldować się 19 maja na nowotarskim Rynku i zapisać siebie oraz swoich najbliższych. Wszyscy uczestnicy otrzymają numery startowe. Do startu niezbędny jest sprawny rower oraz kask

Rodzinne Rajdy Rowerowe to wspólna inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Małopolskiego Związku Kolarskiego. Takie partnerstwo gwarantuje doskonałą organizację całego przedsięwzięcia. Tym bardziej, że odbywają się one od 2014 roku, a do tej pory udział w nich wzięło blisko 9 000 osób. Rodzinne Rajdy Rowerowe w 2015 roku zajęły drugie miejsce w plebiscycie „Odkrywamy Małopolskę” w kategorii Wydarzenia.

Więcej informacji na www.rodzinnerajdyrowerowe2018.pl

 PLAKAT

 

 

 

 

 

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 07 Gru 2021-2 °
-3.3 °C08 Gru
-0.3 °C09 Gru
-0.1 °C10 Gru
-1.5 °C11 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia