Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Przypominamy, że trwa konkurs Turystyczne Skarby Małopolski. Głos oddać można do 20 września 2020 r.

Juz tylko do 20 września 2020 r. można oddac głos w ramach konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Przypominamy, że Gmina Czorsztyn startuje w nim w 2 kategoriach:
 
- Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna- GMINA CZORSZTYN
- Unikatowa atrakcja turystyczna- ŚCIEŻKA ROWEROWA WOKÓŁ JEZIORA CZORSZTYŃSKIEGO
 
Wszystko co należy zrobić, to wejść na stronę: http://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-2/glosowanie, odnaleźć Gminę Czorsztyn oraz ścieżkę rowerową, ODHACZYĆ JĄ, a po oddaniu głosu kliknąć w link, który przyjdzie na wskazany przez Państwa mail.
 
Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku,w którym konkurs został rozstrzygnięty.
 
W chwili obecnej Gmina Czorsztyn zajmuje 2 miejsce, natomiast pętla rowerowa uplasowała się na 3 pozycji. Tak niewiele brakuje, aby wygrać! Wspólnie możemy pokonać rywali! Zmobilizujmy siły i wspólnie zawalczmy, by promować region, w którym żyjemy!
 
Opr. Aneta Markus
 
 
 
 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 07 Gru 2021-2 °
-3.3 °C08 Gru
-0.3 °C09 Gru
-0.1 °C10 Gru
-1.5 °C11 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia