Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

Przeżyli razem pół wieku…

W dniu 30 listopada br. w naszej Gminie odbyła się uroczystość  Złotychi Diamentowych Godów. W ten piękny czas nasi Dostojni Jubilaci zatrzymali się i spojrzeli na to co dotychczas osiągnęli w ciągu tylu lat małżeństwa. Ten czas był zarezerwowany tylko dla nich na wspomnienia wspólnie spędzonych chwil i radości, jakie przyniosło wspólne życie. Czas, by podziękować Bogu za rozwój miłości i trwałości małżeństwa podczas uroczystej Mszy św. w Kościele Parafialnym w Maniowach.

Następnie podczas oficjalnej uroczystości, Wójt Gminy Czorsztyn złożył gratulacje Jubilatom i życzył spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze wspólne lata życia.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Tadeusz Wach -Wójt Gminy oraz Pan Stanisław Chmiel - Przewodniczący Rady Gminy, dokonali aktu dekoracji Złotych Jubilatów medalem ”ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”.

Ponadto, wszystkim Jubilatom – Złotym i Diamentowym wręczono Listy Gratulacyjne oraz upominki

Dostojni Jubilaci Państwo :

Maria i Stanisław Borzęccy, Anna i Stanisław Borzęccy, Stanisława i Wojciech Chryc , Anna i Stanisław Góreccy, Helena i Maciej Jandura, Zofia i Józef Janczy, Stanisława i Andrzej Krzystoń , Anna i Jan Knurowscy, Stanisława i Kazimierz Kozielec, Maria i Ludwik Pierwoła, Anna i Józef Plewa,
Maria i Stanisław Plewa , Anna i Franciszek Plewa, Zofia i Józef Poździk, Agata i Jan Regiec,
Krystyna i Andrzej Siedlarczyk

Diamentowi Jubilaci Państwo:

Maria i Adolf Dragosz, Anna i Władysław Giblak,  Zofia i Józef Kowalczyk, Helena i Władysław Kubicz, Ignacy i Maria Misiak, Maria i Józef Plewa,  Maria i Wojciech Przybycin, Stanisława i Kazimierz Sas.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych szczęśliwie spędzonych wspólnych lat w zdrowiu i radości.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 14 Lip 20207 °
9.6 °C15 Lip
11.2 °C16 Lip
9.0 °C17 Lip
8.1 °C18 Lip

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia