Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Przeżyli razem pół wieku…

W dniu 30 listopada br. w naszej Gminie odbyła się uroczystość  Złotychi Diamentowych Godów. W ten piękny czas nasi Dostojni Jubilaci zatrzymali się i spojrzeli na to co dotychczas osiągnęli w ciągu tylu lat małżeństwa. Ten czas był zarezerwowany tylko dla nich na wspomnienia wspólnie spędzonych chwil i radości, jakie przyniosło wspólne życie. Czas, by podziękować Bogu za rozwój miłości i trwałości małżeństwa podczas uroczystej Mszy św. w Kościele Parafialnym w Maniowach.

Następnie podczas oficjalnej uroczystości, Wójt Gminy Czorsztyn złożył gratulacje Jubilatom i życzył spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze wspólne lata życia.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Tadeusz Wach -Wójt Gminy oraz Pan Stanisław Chmiel - Przewodniczący Rady Gminy, dokonali aktu dekoracji Złotych Jubilatów medalem ”ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”.

Ponadto, wszystkim Jubilatom – Złotym i Diamentowym wręczono Listy Gratulacyjne oraz upominki

Dostojni Jubilaci Państwo :

Maria i Stanisław Borzęccy, Anna i Stanisław Borzęccy, Stanisława i Wojciech Chryc , Anna i Stanisław Góreccy, Helena i Maciej Jandura, Zofia i Józef Janczy, Stanisława i Andrzej Krzystoń , Anna i Jan Knurowscy, Stanisława i Kazimierz Kozielec, Maria i Ludwik Pierwoła, Anna i Józef Plewa,
Maria i Stanisław Plewa , Anna i Franciszek Plewa, Zofia i Józef Poździk, Agata i Jan Regiec,
Krystyna i Andrzej Siedlarczyk

Diamentowi Jubilaci Państwo:

Maria i Adolf Dragosz, Anna i Władysław Giblak,  Zofia i Józef Kowalczyk, Helena i Władysław Kubicz, Ignacy i Maria Misiak, Maria i Józef Plewa,  Maria i Wojciech Przybycin, Stanisława i Kazimierz Sas.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych szczęśliwie spędzonych wspólnych lat w zdrowiu i radości.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Paź 201913 °
10.5 °C18 Paź
11.0 °C19 Paź
12.1 °C20 Paź
12.6 °C21 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia