Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Gminy Czorsztyn

W dniu dzisiejszym Urząd Gminy Czorsztyn gościł niecodziennych gości tj. wesołą grupę przedszkolaków z „Wesołego Przedszkoa” w Maniowach pod opieką m.in. Pani Beaty Laskowskiej-Pelczarskiej.
 
Dzieci odwiedziły Wójta Gminy Czorsztyn, który przybliżył im pracę samorządu opowiadając im, jak wygląda praca urzędników i, gdzie wyrobią dowód osobisty, kiedy już dorosną... 
 
Na trasie tej niecodziennej wycieczki znalazła się również sala obrad, gdzie dzieci poznały zasady funkcjonowania Rady Gminy Czorsztyn. Tam rozpoczęły się pytania: nad czym głosuje Rada, czy na sali można jeść, i czy po długim spotkaniu można iść...spać?
 
Na pytania cierpliwie odpowiadał Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn oraz Panie przybyłe wraz z grupą dzieci na wizytę.
 
Swoją obecnością maluchy wniosły mnóstwo uśmiechu i radości w ten wrześniowy poranek. Reasumując tą wizytę nie sposób nie przytoczyć słów Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” 
 
Opr. i zdjęcia: Aneta Markus

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 08 Gru 2021-7 °
-3.8 °C09 Gru
-1.0 °C10 Gru
-4.7 °C11 Gru
-2.8 °C12 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia