Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Powierzenie stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych oraz uroczyste wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego dla nauczycieli.

Pani Joanna Workowska po raz kolejny Dyrektorem Szkoły im. Dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych. O powierzeniu tej zaszczytnej, ale również bardzo odpowiedzialnej funkcji na kolejnych 5 lat zadecydowano w drodze przeprowadzonego konkursu.

Uroczystość wręczenia aktu powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły miała miejsce w dniu wczorajszym tj. 24 sierpnia 2020 r. w Urzędzie Gminy Czorsztyn.  Wręczając wspomniany akt Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn pogratulował Dyrektor Joannie Workowskiej oraz zaznaczył, że kolejna nominacja jest również okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie we wszechstronny rozwój osobowy uczniów.

Dla przypomnienia dodamy, że Pani Joanna Workowska funkcję Dyrektora wspomnianej placówki objęła po raz pierwszy w 2015 r. Wcześniej natomiast sprawowała funkcję Wicedyrektora Szkoły w Zespole Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych.

W trakcie spotkania z rąk Wójta Gminy Czorsztyn Tadeusza Wacha  akt  nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odebrało również 3 nauczycieli: Pani Danuta Sukiennik- Kaleciak ze Szkoły Podstawowej im. Wł. Orkana w Maniowach, Pani Barbara Kęsek ze Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych oraz Ks. Marcin Skowronek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kluszkowcach.

Uroczystość była miłym dopełnieniem pomyślnie zdanych przez pedagogów egzaminów na stopień nauczyciela mianowanego, który odbył się w dniu 22 lipca br. Uzyskany przez nauczycieli awans, to przepustka do kolejnych stopni i osiągnięcie swego rodzaju stabilizacji.Podczas uroczystości wręczenia gratulacje Dyrektor oraz obecnym nauczycielom złożyła również Agata Jasińska Sekretarz Gminy Czorsztyn oraz Stanisław Chmiel Przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn.

Zarówno Dyrektor Szkoły Panie Joannie Workowskiej, jak również mianowanym nauczycielom składamy serdeczne gratulacje, jak również życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

 Opr. Aneta Markus

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 04 Gru 20210 °
-1.3 °C05 Gru
-1.4 °C06 Gru
-3.0 °C07 Gru
-5.1 °C08 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia