Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich w gronie laureatów konkursu na najatrakcyjniejsze produkty turystyczne

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich w gronie laureatów konkursu na najatrakcyjniejsze produkty turystyczne. 

Po raz kolejny Polska Organizacja Turystyczna wyłoniła laureatów konkursu na atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne w naszym kraju. Wśród 13 –stu wytypowanych laureatów znaleźli się także flisacy pienińscy.

Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą” – mówił Witold Bańka, minister sportu i turystykipodczas gali, która miała miejsce w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

            Wyróżnione w konkursie produkty turystyczne, w tym Spływ Przełomem Dunajca oznaczone zostały Certyfikatem POT 2018, który w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich odebrał Prezes Jerzy Regiec.

            Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Certyfikaty POT mogą otrzymać następujące produkty turystyczne: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar. Posiadanie Certyfikatu POT jest cenną nagrodą – prestiżowo
 i wizerunkowo. Posiada też wartości praktyczne. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w oczach klientów.

             „Spływ Przełomem Dunajca to niemal symbol i jedna z największych atrakcji turystycznych naszego regionu. Cieszę się, że został doceniony i wyróżniony w konkursie, którego celem jest pokazanie najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na mapie Polski. Gratuluję Polskiemu Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich na rzece Dunajec dużego wyróżnienia ” reasumuje Wójt Gminy Czorsztyn – Tadeusz Wach.

                                                                                                          Opr. Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 07 Gru 2021-2 °
-6.9 °C08 Gru
-5.9 °C09 Gru
-2.4 °C10 Gru
-6.2 °C11 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia