Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Podsumowanie zawodów im dh. Olgi Małkowskiej

W Sromowcach Wyżnych po 9 latach przerwy dzięki zaangażowaniu działaczy, trenerów Klubu UKS "Spływ Sromowce Wyżne, władz gminnych i sponsorów oraz wielu ludzi dobrej woli po raz 11 rozegrano zawody im dh. Olgi Małkowskiej.

Ponad 70 osad  z 8 klubów (w tym 1 z Dolnego Kubina - Słowacja) przy słonecznej pogodzie walczyło o medale i punkty w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików. Na trudnej technicznie trasie wszyscy wykazali maksimum zaangażowania i wspaniałą wolę walki.

Na podium z UKS „Spływ” zameldowała się dwója zawodników Natalia Przybysz w konkurencji K-1 dziewczyn zajęła 3 miejsce takie samo miejsce zajął Alan Janczy w kategorii C-1 chłopców.

W klasyfikacji drużynowej zajęli 2 miejsce

 

 Wyniki drużynowe


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 11 Gru 2019-2 °
-0.9 °C12 Gru
1.8 °C13 Gru
-0.2 °C14 Gru
2.4 °C15 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia