Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

"Pod biało-czerwoną" - zagłosuj i pomóż postawić maszt z biało-czerwoną flagą w Gminie Czorsztyn.

,,Gdzie się kończy Polska hej, pod Trzema Koronami hej…” - słowa tej dobrze znanej, doniosłej pieśni rozbrzmiewają na niejednej uroczystości śpiewanej przez mieszkańców pienińskiej krainy. Zachęcamy do oddania głosu oraz poparcia Gminy Czorsztyn w kampanii "Pod biało-czerwoną" - zakup masztu i flagi dla Gminy. "Granica naszej Gminy przebiega wzdłuż Dunajca w miejscowościach Sromowce Wyżne i Sromowce Niżne i tam powinna powiewać dumnie nasza biało – czerwona flaga, znak naszej Polskości, silnego Narodu i Tradycji" zachęca Artur Majerczak Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn.

Głosowanie odbywa się on-line i jest oczywiście darmowe.  Aby oddać głos należy wypełnić krótką ankietę na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/
Pola obowiązkowe do wypełnienia: imię, nazwisko, województwo, miejscowość, adres e-mail, akceptacja regulaminu i RODO.

 
Aby maszt z flagą stanął w naszej Gminie potrzebujemy 100 głosów !!!! GŁOSUJEMY !!!

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 01 Gru 20210 °
0.7 °C02 Gru
0.2 °C03 Gru
-7.8 °C04 Gru
-4.6 °C05 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia