Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. Mieszkańcy naszego regionu otrzymają dofinansowanie na szkolenia za pośrednictwem systemu bonów szkoleniowych.

W dniu 18 lipca 2019 roku z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego zostały podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. W ramach wdrażanej strategii wspierania mieszkańców w ich rozwoju zaplanowano realizację nowych projektów pn.  „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”, w ramach których do mieszkańców naszego regionu skierowana zostanie konkretna oferta w postaci dofinansowań na szkolenia za pośrednictwem systemu bonów szkoleniowych.

W budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Targu podpisane zostały porozumienia pomiędzy dyrektorem WUP w Krakowie Janem Gąsienicą-Walczakiem a Burmistrzami i Wójtami Powiatu Nowotarskiego. Wspomniane porozumienie w imieniu Gminy Czorsztyn podpisał także Krzysztof Górecki Zastępca Wójta Gminy Czorsztyn.

W ramach wspomnianej oferty otrzymać można nawet 7 000 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie do szkoleń, szczególnie w zakresie podnoszenia kompetencji językowych, cyfrowych i zawodowych zgodnie ze wskazaniami przeprowadzonego Bilansu Kariery. Z kolei dla osób, które decydują się na powrót do kraju, pozostających bez pracy jest projekt „Nowy Start w Małopolsce”, w którym oprócz Bilansu Kariery można uzyskać pomoc w znalezieniu dofinansowania na dalszy rozwój, zatrudnienie i osiedlenie się na stałe w Małopolsce.

Szczegółowe informacje już w krótce na stronie www.czorsztyn.pl

                                                                                                                       

                                                                                                                      Opr. Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 10 Lip 202015 °
15.8 °C11 Lip
9.1 °C12 Lip
7.6 °C13 Lip
8.2 °C14 Lip

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia