Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

 Relacja z obozu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży, który  odbył się w dniach 12.08-19.2018r. Został on zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Sportowy KS Niedzica. Nasi podopieczni uczestniczyli w prowadzonych przez nas zajęciach w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek, które zlokalizowane jest w miejscowości Rzezawa obok Bochni. W tym wyjeździe wzięło udział łącznie 50 osób (zawodników z opiekunami), warto nadmienić, że 20 członków wydarzenia pochodziło z Gminy Czorsztyn.

Głównym celem naszego wyjazdu była chęć zintegrowania dzieci pochodzących z różnych środowisk. Chcieliśmy by uczestnictwo w prowadzonych zajęciach mogło pomóc im nawiązać przyjaźnie oraz nauczyć jak wartościowo spędzać czas wolny. W trakcie wyjazdu dzieci uczestniczyły w treningach piłkarskich oraz meczach towarzyskich, w których rywalizowały z zawodnikami z miejscowego klubu piłkarskiego. Dodatkowo wszyscy uczestniczy obozu mieli możliwość jeżdżenia na torze gokartowym, nauki jazdy na kładzie, pływania kajakami po jeziorku, oraz wspinania się po ściance wspinaczkowej. Po tygodniowym pobycie wszyscy podopieczni wrócili do swoich domów zadowoleni i uśmiechnięci oraz z lepszą kondycją.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 29 Lis 20214 °
-3.2 °C30 Lis
0.7 °C01 Gru
1.0 °C02 Gru
-1.7 °C03 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia