Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Nowy sprzęt z Funduszu Sprawiedliwości dla OSP

Klika jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Czorsztyn otrzymało sprzęt zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

W dniu 30 listopada 2017 r. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim została podpisana umowa dotacyjna, na mocy której Gmina Czorsztyn dokonała zakupu trzech zestawów ratowniczych PSP R1 i dwóch defibrylatorów na rzecz ochotniczych straży pożarnych. Koszt zakupionego sprzętu wyniósł 21586,18 zł. W/w sprzęt umożliwi szybkie i sprawne działanie ratowników na terenie objętym działaniem przestępczym lub przemocą.

Przekazanie zakupionego sprzętu władze Gminy dokonały podczas walnego zebrania danych jednostek ochotniczych straży pożarnych.

 Zestawy ratownictwa medycznego tj. PSP R1 otrzymały jednostki OSP Mizerna, Huba, Czorsztyn, oraz defibrylatory dla jednostek OSP w Maniowach i Kluszkowcach.

Na walne zebranie w Kluszkowcach, które odbyło się w dniu 06 stycznia 2018 r. przybył Pan Dariusz Tokarski przedstawiciel Pana Posła Edwarda Siarki. Pan Dariusz Tokarski był również na walnym zebraniu w Maniowach.

Wójt Gminy podziękował w imieniu samorządu i wszystkich Ochotniczych Straży Pożarnych Panu Posłowi Edwardowi Siarka za owocną współprac, za wsparcie dla jednostek ochotniczych straży pożarnych działająych na terenie Gminy Czorsztyn.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 21 Lis 20180 °
0.8 °C22 Lis
0.7 °C23 Lis
1.5 °C24 Lis
1.7 °C25 Lis

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia