Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Najpopularniejszy i najbardziej oczekiwany senior odwiedził Pieniński Dom Dziennego Pobytu w Kluszkowcach.

Było wspólne kolędowanie, występy i wreszcie - wręczenie świątecznych upominków. Jak co roku, Św. Mikołaj nie zapomniał o seniorach z Pienińskiego Domu Pobytu Dziennego, którzy przez cały rok  nie tylko byli grzeczni, ale jeszcze pamiętają o innych, którzy potrzebują pomocy. Ale o tym za moment….  

W domu seniora wizytę podczas tzw. mikołajek złożył najstarszym mieszkańcom także Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn, który przybył z życzeniami oraz paczką słodkości. Podczas wspólnego poczęstunku seniorzy zaprezentowali włodarzowi Gminy dorobek swoich artystycznych zajęć prezentując bogatą kolekcję ręcznie robionej biżuterii, papierowych koszyków, oraz ozdób świątecznych wykonanych różną techniką. Jak dowiedzieliśmy się od seniorów, w pracę włożyli nie tylko sporo wysiłku, ale i serca, ponieważ każdą z wykonanych prac postanowili przekazać na kolejną edycję charytatywnego Jarmarku Pod Trzema Koronami. Wówczas wykonane przez nich prace sprzedawane będą na stoiskach świątecznych a dochód
z nich trafi do potrzebujących mieszkańców. W ten sposób seniorzy pragną wesprzeć innych, którzy potrzebują pomocy oraz wsparcia.

To piękny gest. Gest, który przypomina że na miłość do drugiego człowieka nigdy nie jest za późno, a pomoc można nieść w każdym momencie swojego życia.

 

                                                                                                                    Opr. Aneta Markus

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 02 Gru 20215 °
-3.1 °C03 Gru
-8.0 °C04 Gru
-1.9 °C05 Gru
-1.6 °C06 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia