Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii . Przesunięto termin wykonania.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Czorsztyn uczestniczący w projekcie pn. „ Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” nr RPMP.04.01.01-12-1075/17.

W związku z uzyskaną informacją z Gminy Nowy Targ – Lidera projektu, dot. aktualnego stanu prac związanych z procedurą przetargową projektu, informujemy, iż w związku z kolejnymi złożonymi odwołaniami w w/w procedurze zostają zawieszone wszelkie działania w zakresie zakupu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Biorąc pod uwagę terminy dotyczące rozpatrzenia przez Krajową Izbę Odwoławczą złożonych odwołań, późniejszych wymaganych procedur kontroli i postępowań, rozpoczęcie montażu instalacji fotowoltaicznych może się nie odbyć w 2020 roku. Zaistniała sytuacja jest całkowicie niezależna od działań Lidera projektu. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość w tym zakresie, jedocześnie informujemy, iż realizacja programu została przesunięta do 30.06.2021 roku. W zakresie montażu instalacji kolektorów słonecznych, sytuacja jest odmiennia, gdyż postępowanie przetargowe zostało już rozstrzygnięte i nie wpłynęły żadne odwołania, co pozwala na dalsze działanie w zakresie realizacji tego zakresu. Będziemy na bieżąco Państwa informować o postępie prac w zakresie ich montażu.

W imieniu Lidera projektu Gminy Nowy Targ oraz naszym przepraszamy Państwa za zaistniałą sytuację.

Opr. Bartłomiej Czechowski

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 04 Gru 20210 °
-1.3 °C05 Gru
-1.4 °C06 Gru
-3.0 °C07 Gru
-5.1 °C08 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia