Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

MISTRZOSTWA POLSKI JIU-JITSU GOSHIN RYU W GRAPPLINGU ORAZ O PUCHAR WÓJTA GMINY CZORSZTYN

MANIOWY  - 10.03.2018 r.

           139 zawodników w wieku od 4 do 17 lat ze Szczebrzeszyna, Wieliczki, Gliwic, Opola, Żywca, Niedzicy, Białego Dunajca, Skrzypnego, Nowego Targu, Kluszkowiec, Raby Wyżnej, Czarnego Dunajca, Słowacji zgłosiło swój udział w zawodach Jiu-Jitrsu, które odbyły się na hali sportowej w Maniowach.  Zawodnicy startowali w kategoriach wagowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.  Przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności walki odbywały się równocześnie na dwóch matach.

W trakcie krótkich przerw organizator przygotował kilka niespodzianek dla zawodników, oraz publiczności: były pączki, cukierki, tort z logami sekcji, napoje, ciasta, konkursy sprawnościowe, kurs udzielania pierwszej pomocy, gry, zabawy, oraz losowanie nagród z pośród publiczności.

Po zakończeniu zmagań na macie zostały ogłoszone wyniki, a zwycięscy przy oklaskach publiczności otrzymali puchary, medale, dyplomy.

Rywalizacja na macie była ostra i zacięta, ale był mocno widoczny również szacunek i koleżeństwo, który panował między zawodnikami.

Organizatorzy już dzisiaj zapraszają na zawody, które odbędą się w przyszłym roku, a obecnie Podhalanie już zbierają siły na wyjazd do Szczebrzeszyna gdzie w maju odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Jiu-Jitsu Goshin Ryu, oraz Dni Japońskich.

 Sekcja EdArt serdecznie dziękuje za pomoc przy organizowaniu zawodów Wójtowi Gminy Czorsztyn Panu Tadeuszowi Wach, Delikatesom Centrum w Maniowach, Zajazdowi Czorsztyńskiemu w Maniowach, Renacie Lipkowskiej, Danucie i Pawłowi Kurandzie, Pani Joannie Kubicz z Urzędu Gminy Czorsztyn, Panu Piotrowi Palider, Pani Katarzynie Maśnicy za pięknego smacznego torta, oraz rodzicom za doskonałe wypieki.

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 05 Gru 2019-3 °
-3.0 °C06 Gru
2.1 °C07 Gru
1.6 °C08 Gru
-0.6 °C09 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia