Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

Mistrz Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych nagrodzony w uznaniu za osiągnięte wyniki sportowe.

Podczas grudniowej sesji Rady Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn oraz Radni Gminy Czorsztyn nagrodzili mieszkańca Sromowiec Niżnych Pana Krzysztofa Plewę, który w roku minionym uzyskał prestiżowy tytuł Mistrza Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych.

 „Winszując zdobycia złotego medalu podczas kolejnej edycji  Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych składamy serdeczne gratulacje z okazji osiągnięcia tego prestiżowego tytułu. Powyższe zwycięstwo jest zarówno potwierdzeniem posiadanych przez Pana umiejętności, jak również świadectwem siły, charakteru oraz waleczności. Pana osiągnięcia na krajowej arenie sportowej są zarówno dla nas, jak również naszych mieszkańców powodem do dumy” mówił Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn gratulując Panu Krzysztofowi osiąganych wyników sportowych.

 Mieszkaniec Sromowiec Niżnych, jak sam mawia, po wypadku, w którym stracił nogi, odnalazł nowy pomysł na siebie. Niezwykle ważny w realizacji tego pomysłu była hart ducha oraz zacięcie, którego Panu Krzysztofowi nie brak. Specjalistyczny rower oraz setki kilometrów treningu przyniosły upragniony tytuł.

 Zarówno włodarze Gminy, jak również Radni z podziwem i uznaniem gratulowali mistrzowi, który z rąk Wójta Gminy otrzymał bon na kwotę 1 740 zł brutto.  Panu Krzysztofowi gratulujemy oraz życzymy satysfakcji i wytrwałości w dążeniu do obranych celów, oraz kolejnych sportowych zwycięstw.

                                                                                                          Opr. Aneta Markus

 

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 29 Mar 20204 °
-4.6 °C30 Mar
-3.6 °C31 Mar
-2.9 °C01 Kwi
-0.7 °C02 Kwi

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia