Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ADWENTOWYCH I BOŻONARODZENIOWYCH TRADYCJI, KOLĘD I RZEMIOSŁA „SOUZNĚNÍ – WSPÓŁBRZMIENIE”

UDZIAŁ POŁĄCZONYCH  ZESPOŁÓW „BIOŁOPOTOCANIE” Z KROŚCIENKA N.D. i SROMOWIEC oraz „SYĆKO GRO” Z MANIÓW W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU ADWENTOWYCH I BOŻONARODZENIOWYCH TRADYCJI, KOLĘD I RZEMIOSŁA „SOUZNĚNÍ – WSPÓŁBRZMIENIE”   

W dniach 15 – 17 grudnia 2017r. połączone zespoły „Biołopotocanie” z Krościenka n.D. i Sromowiec oraz „Syćko Gro” z Maniów wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Adwentowych i Bożonarodzeniowych Tradycji, Kolęd i Rzemiosła „Souznění – Współbrzmienie”. Festiwal obejmował koncerty w  miejscowościach województwa Morawsko-śląskiego: Frydek-Mistek, Ostrawa, Kunczice pod Ondrzejnikiem, Kozlovice, Ostrawa-Mariańskie Góry oraz Frensztat pod Radgoszczem w Republice Czeskiej. W sumie zespoły dały 9 występów obejmujących prezentację kolęd, pastorałek oraz życzeń świątecznych z regionu Pienin i Podhala, z czego 2 koncerty były nagrywane do audycji Czeskiego Radia Ostrawa. Wraz z zespołami udział w festiwalu brał Pan Stanisław Chmiel – przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn reprezentując Gminę Czorsztyn podczas Festiwalu oraz uroczystego obiadu z Burmistrzem Kozłowic oraz innymi zaproszonymi gośćmi i uczestnikami festiwalu.

opr. T. Bodziarczyk


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 10 Lip 202018 °
17.4 °C11 Lip
8.2 °C12 Lip
11.6 °C13 Lip
13.7 °C14 Lip

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia