Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ADWENTOWYCH I BOŻONARODZENIOWYCH TRADYCJI, KOLĘD I RZEMIOSŁA „SOUZNĚNÍ – WSPÓŁBRZMIENIE”

UDZIAŁ POŁĄCZONYCH  ZESPOŁÓW „BIOŁOPOTOCANIE” Z KROŚCIENKA N.D. i SROMOWIEC oraz „SYĆKO GRO” Z MANIÓW W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU ADWENTOWYCH I BOŻONARODZENIOWYCH TRADYCJI, KOLĘD I RZEMIOSŁA „SOUZNĚNÍ – WSPÓŁBRZMIENIE”   

W dniach 15 – 17 grudnia 2017r. połączone zespoły „Biołopotocanie” z Krościenka n.D. i Sromowiec oraz „Syćko Gro” z Maniów wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Adwentowych i Bożonarodzeniowych Tradycji, Kolęd i Rzemiosła „Souznění – Współbrzmienie”. Festiwal obejmował koncerty w  miejscowościach województwa Morawsko-śląskiego: Frydek-Mistek, Ostrawa, Kunczice pod Ondrzejnikiem, Kozlovice, Ostrawa-Mariańskie Góry oraz Frensztat pod Radgoszczem w Republice Czeskiej. W sumie zespoły dały 9 występów obejmujących prezentację kolęd, pastorałek oraz życzeń świątecznych z regionu Pienin i Podhala, z czego 2 koncerty były nagrywane do audycji Czeskiego Radia Ostrawa. Wraz z zespołami udział w festiwalu brał Pan Stanisław Chmiel – przewodniczący Rady Gminy Czorsztyn reprezentując Gminę Czorsztyn podczas Festiwalu oraz uroczystego obiadu z Burmistrzem Kozłowic oraz innymi zaproszonymi gośćmi i uczestnikami festiwalu.

opr. T. Bodziarczyk


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 15 Paź 201924 °
18.9 °C16 Paź
18.2 °C17 Paź
18.5 °C18 Paź
18.3 °C19 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia