Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Małopolskie Seminarium Liderów

Szanowni Państwo,


w dniach 22-23 października odbędzie się III Małopolskie Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju. Organizator Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, zapraszam do udziału w wydarzeniu sołtysów, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz aktywnych obywateli działających na rzecz rozwoju. Seminarium odbywać się będzie w formie online i ma na celu wspieranie rozwoju mieszkańców sołectw, miejscowości oraz gmin małopolskich.

„tym razem, chcielibyśmy z Państwem porozmawiać o umiejętnościach cyfrowych i możliwościach, jakie w tym zakresie oferuje swoim obywatelom Małopolska” – informuje organizator wydarzenia.

Na każdego, kto wyśle zgłoszenie i tym samym weźmie udział w seminarium czeka miły akcent – niespodzianka w postaci gościa specjalnego. Zdradzimy również ,że wszyscy uczestnicy spotkania live otrzymają upominki książkowe (z autografem gościa specjalnego wydarzenia).

 

Rejestracji można dokonać pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/

Więcej informacji:https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/

Opr. Aneta Markus

Na zdjęciu dziewczyn asiedząca na podłodze, wyciaha sie i usmiecha, przed nia otwarty laptoo w tle herb Gminy CVzorsztyn oraz wojewódzkiego Urzedu Pracy w Krakowie

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 02 Gru 20214 °
-2.0 °C03 Gru
-2.7 °C04 Gru
0.3 °C05 Gru
0.2 °C06 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia