Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Uwaga! Dotąd niemożliwe, stało się możliwe i już od 14 czerwca z usług doradczych oraz dofinansowania w formie bonów szkoleniowych, będą mogli skorzystać pracujący Małopolanie z wyższym wykształceniem.
 
Dotąd możliwości dofinansowania szkoleń czy kursów miały w Małopolsce przede wszystkim osoby bez wykształcenia wyższego. 14 czerwca, punktualnie o godzinie 10.00 to się zmieni. Specjalnie dla pracujących Małopolan z wykształceniem wyższym przygotowaliśmy 10.000 miejsc i bony o łącznej wartości 27 000 000 zł!– mówi wicemarszałek Tomasz Urynowicz.
 
Osoby z wyższym wykształceniem częściej świadomie dbają o swój rozwój – zauważa Jan Gąsienica-Walczak, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – dlatego przygotowaliśmy dla nich usługę opartą w dużej mierze o autorefleksję i analizę posiadanych umiejętności językowych, komputerowych, ale również z zakresu zarządzania i mobilności. Dzięki doradztwu w formie online, łatwiej podejmą decyzję, jakie szkolenie lub kurs zrealizują za bony, taniej nawet o 85%.
 
Kto może skorzystać z rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem?
 
• Osoby, które mają co najmniej 25 lat i nie ukończyły jeszcze 50. , mające wyższe wykształcenie;
• Osoby pracujące: na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników lub będące rolnikiem ubezpieczonym w KRUS;
• Osoby związane z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki)
To warunki, które należy spełnić łącznie, aby wziąć udział w projekcie „Kierunek Kariera”.
Z czego można skorzystać?
• Bilans Kompetencji Ogólnych – to usługa doradztwa zawodowego, przygotowana w formie e-learningowej z myślą o osobach z wyższym wykształceniem. Dzięki niej można przeanalizować swoje cele zawodowe i świadomie zdecydować, na co przeznaczyć dofinansowanie – szkolenia, kursy, a może tylko egzamin?
• Pogłębiony Bilans Kariery – to dodatkowa usługa doradcza, realizowana w formie spotkań online z doradcą zawodowym. Bilans pogłębiony polecany jest szczególnie osobom, które chcą dokonać głębszej analizy swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej, lepiej poznać swój potencjał i możliwości jakimi dysponują, a także stworzyć swój indywidualny plan rozwoju.
• Bony na szkolenia - w ramach projektu Kierunek Kariera można otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony można przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.
• Bony na egzamin - bonami można również zapłacić za sam egzamin z zakresu kompetencji językowych, komputerowych i zarządzania projektami.
 
Co trzeba zrobić – krok po kroku
 
1. Przed przystąpieniem do rekrutacji założyć profil zaufany i konto w Bazie Usług Rozwojowych.
2. W dniach od 14.06-31.08.2021 (lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc) na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl w zakładce „Zgłoś się”, wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Więcej szczegółów na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl.
kolaż zdjeć, dziewczyna z ksiązką na głowie, drewniany zarys cżłowieka z książką , żarówka obok gerb gminy Czorrsztyn
 
 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 06 Gru 2021-1 °
-5.1 °C07 Gru
-7.1 °C08 Gru
-4.7 °C09 Gru
-0.9 °C10 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia