Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Informacja dotycząca szczepień przeciwko wirusowi COVID-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień Ochronnych dla osób powyżej 80 roku życia

Na terenie Gminy Czorsztyn szczepienie przeciwko wirusowi COVID-19 odbywać się będzie w Samodzielnym Publicznym Gminnym Ośrodku Zdrowia w Maniowach w budynku przy ul. Gorczańska 6 w Maniowach.

Rejestracja pacjentów powyżej osiemdziesiątego roku życia, do w/w szczepień, odbywać się będzie pomiędzy 15 a 21 stycznia 2021 r., pod numerem telefonu 18 275 00 88.

Gmina Czorsztyn będzie organizować transport do punktu szczepień dla mieszkańców gminy:

 • będącymi osobami niepełnosprawnymi, tj. posiadającymi aktualne orzeczenie
  o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,
 • osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego od miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Zgłoszenia potrzeb transportowych przez uprawnionych mieszkańców gminy (powyżej 80 roku życia) przyjmowane będą od 15 stycznia br. pod numerem telefonu 18 275 00 70 w. 222, po uprzednim zarejestrowaniu się do szczepienia w punkcie szczepień i po uzyskaniu daty i godziny planowanego sczepienia.

Na prośbę kierownika SP GOZ w Maniowach zaleca się, aby osoby udające się do szczepienia dysponowały listą przyjmowanych leków oraz informacją o alergiach na leki lub substancje chemiczne. Informacje te należy przedłożyć lekarzowi przeprowadzającemu szczepienie dla własnego bezpieczeństwa.

Informacje dotyczące szczepień dedykowanych dla kolejnych grup wiekowych lub zawodowych oraz gminnego transportu do punktów szczepień, będą przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej gminy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 07 Gru 2021-2 °
-3.3 °C08 Gru
-0.3 °C09 Gru
-0.1 °C10 Gru
-1.5 °C11 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia